• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

مد و استایل نکات کاربردی و عالی برای استایل مردانه و پسرانه

• نویسنده موضوع _Nima_
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 46
  • بازدیدها 1K
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

_Nima_

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-09-10
لایک‌ها
740
امتیازها
63
کیف پول من
0
1. بهتره بعد از خرید، اگر احساس می کنید اندازه لباس، شلوار، کت و ... به اندازه کافی متناسب با اندام شما نیست، حتما به خیاط مراجعه کنید و اندازه لباس رو متناسب با شکل و فرم ب*دن خودتون تنطیم کنید. این کار تاثیر خیلی زیادی در خوش استایل شدن شما خواهد داشت!

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

آخرین ویرایش:

_Nima_

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-09-10
لایک‌ها
740
امتیازها
63
کیف پول من
0
2. همیشه کیفیت لباس رو به کمیت لباس ترجیح بدید و سعی کنید تعداد لباس کمتر اما با کیفیت بیشتری داشته باشید. با این کار، استایل شما همیشه منحصر به فرد و عالی خواهد بود.

آخرین ویرایش:

_Nima_

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-09-10
لایک‌ها
740
امتیازها
63
کیف پول من
0
3. سعی کنید تا حد امکان لباس هاتون رو حضوری خرید کنید. زیرا برندهای مختلف، سایز بندی های مختلفی دارند و شما میتونید با پوشیدن و تست کردن سایزهای مختلف لباس، بهترین و مناسب ترین انتخاب رو برای خودتون داشته باشید.

آخرین ویرایش:

_Nima_

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-09-10
لایک‌ها
740
امتیازها
63
کیف پول من
0
3. سعی کنید تا حد امکان لباس هاتون رو حضوری خرید کنید. زیرا برندهای مختلف، سایز بندی های مختلفی دارند و شما میتونید با پوشیدن و تست کردن سایزهای مختلف لباس، بهترین و مناسب ترین انتخاب رو برای خودتون داشته باشید.

آخرین ویرایش:

_Nima_

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-09-10
لایک‌ها
740
امتیازها
63
کیف پول من
0
4. بهتره رنگ جوراب و شلوار رو هماهنگ با هم و تقریبا یکسان انتخاب کنید. این کار یک انتخاب کاملا هوشمندانه هست و به شما کمک میکنه تا استایلتون بدون عیب و نقص به نظر برسه. اما گاهی اوقات برای اینکه جسور و خاص به نظر برسید میتونید از جوراب هایی با رنگ روشن و متضاد که دارای طرح و نقش خاصی هم هستند استفاده کنید. اما فقط گاهی اوقات!

آخرین ویرایش:

_Nima_

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-09-10
لایک‌ها
740
امتیازها
63
کیف پول من
0
5. بهتره با یک دوست که سلیقه شما رو به خوبی می شناسه، به خرید لباس بروید. مطمئن باشید با این کار خرید بهتر و هوشمندانه تری خواهید داشت و همچنین از خرید خودتون هم راضی خواهید بود.

آخرین ویرایش:

_Nima_

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-09-10
لایک‌ها
740
امتیازها
63
کیف پول من
0
6. یک ساعت مچی شیک و جذاب میتونه هم استایل رسمی شما رو جذاب تر کنه و هم استایل کژوال و روزمره شما رو فوق العاده تر نشون میده. پس از این اکسسوری غافل نشید و همیشه از یک ساعت مچی مناسب استفاده کنید.

آخرین ویرایش:

_Nima_

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-09-10
لایک‌ها
740
امتیازها
63
کیف پول من
0
7. برای اینکه استایل شما کمی تغییر کنه بهتره چند مدل کفش داشته باشید. سبک های مختلف کفش مردانه با استایل های مختلف ست می شوند و بهتره که با لباس های رسمی، کفش رسمی بپوشید و با لباس های اسپرت و کژوال هم کفش های اسپرت بپوشید تا تناسب خوبی در استایل هاتون به وجود بیاد.

آخرین ویرایش:

_Nima_

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-09-10
لایک‌ها
740
امتیازها
63
کیف پول من
0
8. همیشه به تمیز و براق بودن کفش ها اهمیت بدید و این موضوع رو فراموش نکنید. یک کفش تمیز و درخشان بیشتر از هر چیزی توجهات رو به خودش جلب میکنه و باعث میشه تا شما جذاب تر و شیک تر به نظر برسید.

آخرین ویرایش:

_Nima_

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-09-10
لایک‌ها
740
امتیازها
63
کیف پول من
0
9. اتو کردن لباس ها رو در اولویت قرار بدید و سعی کنید لباس و تی شرت چروک و بدون اتو رو نپوشید!

آخرین ویرایش:
بالا