• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

چرا بعضی افراد همیشه احساس گرسنگی می‌کنند؟

• نویسنده موضوع MAHDIS
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 4
  • بازدیدها 189
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

MAHDIS

نویسنده انجمن + مدیر ارشد بازنشسته
نویسنده انجمن
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-26
لایک‌ها
16,737
امتیازها
163
وب سایت
taakroman.ir
کیف پول من
717
چرا بعضی افراد همیشه احساس گرسنگی می‌کنند؟

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید همیشه احساس گرسنگی می کنید، پس بهتر است خواندن این مطلب را از دست ندهید چرا که موارد زیادی هستند که شما را ناچار به مصرف مقادیر بالایی از مواد غذایی می کنند.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : MAHDIS

MAHDIS

نویسنده انجمن
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-26
لایک‌ها
16,737
امتیازها
163
وب سایت
taakroman.ir
کیف پول من
717
دلیل احساس گرسنگی پی در پی

گاهى اوقات خوردن زياد مواد غذايى حاوى كربوهيدرات علت اين موضوع است.

با بالا رفتن ناگهانى قند خون و ترشح بیشتر هورمون انسولين، احساس گرسنگى و ضعف تشديد مى‌شود. برخى افراد دچار اضطراب و افسردگى هستند و با خوردن مداوم اضطرابشان را تسكين می دهند.

برخی از بیماری های مزمن مانند دیابت می توانند ایجاد گرسنگی دائم نمایند. بهتر است سایر علائم مربوط به این بیماری ها در نظر گرفته شده و قند خون مورد بررسی قرار بگیرد.

MAHDIS

نویسنده انجمن
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-26
لایک‌ها
16,737
امتیازها
163
وب سایت
taakroman.ir
کیف پول من
717
علاوه بر دیابت، پرکاری تیروئید می تواند سوخت و ساز ب*دن را تحت تاثیر قرار داده و نیاز به ب*دن به مواد غذایی بیشتر را افزایش دهند.

بنابراین احساس گرسنگی می کنند در این بیماران به عنوان علائم ناشی از بیماری باشد.

عوارض جانبی ناشی از برخی داروها می توانند ایجاد کننده احساس گرسنگی در فرد باشند.

MAHDIS

نویسنده انجمن
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-26
لایک‌ها
16,737
امتیازها
163
وب سایت
taakroman.ir
کیف پول من
717
از جمله این داروها می توان به مواردی مانند داروهای ضد افسردگی، کورتیزول و داروهای ثبیت کننده خلق و خو اشاره کرد.

زنان در دوران بارداری، یائسگی و پیش از عادت ماهیانه ممکن است تغییرات غذایی و احساس گرسنگی بیشتری را تجربه نمایند اگر چه این حالت چندان نگران کننده نیست ولی بایستی زیاده روی صورت نگیرد.

افرادی با ذخیره مقادیر کم انرژی از جمله پروتئین ها و چربی ها می توانند احساس گرسنگی مداوم داشته باشند.

MAHDIS

نویسنده انجمن
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-26
لایک‌ها
16,737
امتیازها
163
وب سایت
taakroman.ir
کیف پول من
717
درمان احساس گرسنگی

بهتر است اگر در طول روز احساس ضعف يا ميل به خوردن داريد چند عدد نخودچى يا بادام شور به جاى مواد شيرين ميل كنيد.توصیه می‌شود يک بشقاب پر از سبزيجات پخته در دسترس داشته باشيد تا مشکل احساس گرسنگی به دلیل اضطراب را با مصرف مواد كم كالرى برطرف کنید.همچنين مطالعات نشان داده كه ولع خوردن را می‌توان با نوشيدن آب كاهش داد. بنابراین برای برطرف کردن احساس گرسنگی دائم، مرتبا آب بنوشيد، تعداد وعده‌های غذایی بیشتر ولی با حجم كمتری میل کنید و سعى كنيد به جاى كربوهيدرات مواد پروتيئنى بيشتر مصرف كنيد.

بالا