• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

روش های افزایش شانس بارداری در خانم ها

• نویسنده موضوع MAHDIS
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 4
  • بازدیدها 189
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

MAHDIS

نویسنده انجمن + مدیر ارشد بازنشسته
نویسنده انجمن
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-26
لایک‌ها
16,737
امتیازها
163
وب سایت
taakroman.ir
کیف پول من
718
روش های افزایش شانس بارداری در خانم ها

برای افزایش شانس بارداری در خانمها بهترین کار توجه و مراقبت کافی از ب*دن می باشد مهمترین توصیه به خانم هایی که علاقه مند هستند باردار شوند این است که ب*دن خود را بشناسند بخصوص دوره ماهیانه خود را به گفته متخصصین بسیار مهم است که یک خانم اطلاع داشته باشند که هر چند وقت یکبار دوران ماهیانه اش آغاز می شود و در این صورت بهتر می تواند زمان ن*زد*یک*ی را جهت اقدام به بارداری تنظیم کند. در این مطلب چند روش کمکی به افزایش شانس بارداری توضیح داده شده است.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : MAHDIS

MAHDIS

نویسنده انجمن
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-26
لایک‌ها
16,737
امتیازها
163
وب سایت
taakroman.ir
کیف پول من
718
۱.تناوب دوره ای ماهیانه خود را ثبت کنید.

خانمی که می خواهد باردار شود، باید بداند که روز اول پریود در هر ماه برای وی چه تاریخی میباشد و اگر دوره های ماهیانه نامنظم دارند بهتر است که تاریخ پریود های خود را ثبت کنند با نوشتن اطلاعات شروع پریود در یک تقویم خانم ها بهتر می توانند پیش بینی کنند که زمان تخمک گذاری کی میباشد در صورت تخمک گذاری حدود ۱۲ تا ۲۴ ساعت بارور باقی می ماند.

MAHDIS

نویسنده انجمن
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-26
لایک‌ها
16,737
امتیازها
163
وب سایت
taakroman.ir
کیف پول من
718
۲.زمان تخمک گذاری را در نظر بگیرید.

خانم هایی که دوره های منظم دارند حدوداً دو هفته قبل از شروع پریود تخمک گذاری می کند در خانمهایی که پریود نامنظم دارند پیش بینی زمان تخمک گذاری سخت تر می باشد اما معمولاً ۱۲ تا ۱۶ روز پیش از شروع پریود بعدی آغاز می شود روش های مختلفی برای تعیین روزهایی که احتمال بارداری بیشتر است وجود دارد کیتهای تخمین تخمک گذاری وجود دارد که اگر تمایل داشته باشند خانم ها می توانند از داروخانه تهیه کنند یکی دیگر از روش ها بررسی مخاط دهانه رحم می باشد که قبل از شروع تخمک گذاری میزان این مخاط افزایش می یابد و رقیق تر و شفاف تر می شود.

MAHDIS

نویسنده انجمن
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-26
لایک‌ها
16,737
امتیازها
163
وب سایت
taakroman.ir
کیف پول من
718
3. در دوره تخمک گذاری هر روز ن*زد*یک*ی داشته باشید.

معمولاً این دوره حدود ۶ روز می باشد ۵ روز قبل از تخمک گذاری و روز تخمک گذاری. برخی باورهای غلط درباره باروری وجود دارد به عنوان مثال بهتر است اطلاعات داشته باشید که هیچ مدرکی مبنی بر اینکه موقعیت ن*زد*یک*ی احتمال بارداری تاثیر می گذارد وجود ندارد اما گفته می شود برخی لوبریکانت های واژینال حرکت اسپرم را کاهش می دهند و به همین دلیل توصیه می‌شود که از این نوع مواد در صورت اقدام به بارداری استفاده نکنید.

MAHDIS

نویسنده انجمن
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-26
لایک‌ها
16,737
امتیازها
163
وب سایت
taakroman.ir
کیف پول من
718
۴. مولتی ویتامین هایی که پیش از بارداری را مصرف کنید.

مولتی ویتامین روزانه که حاوی حداقل ۴۰۰ میکروگرم اسید فولیک و ویتامین بی هستند برای جلوگیری از نقض جنین به خصوص در ناحیه مغز و خام موثر میباشند توصیه می شود تمام خانم ها حداقل ۴۰۰ میکروگرم اسید فولیک هر روز حداقل یک ماه قبل از اقدام به بارداری مصرف کنند.

بالا