• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

بازی های کامپیوتری

• نویسنده موضوع Lady of Darkness
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 69
  • بازدیدها 1K
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Lady of Darkness

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
645
امتیازها
63
کیف پول من
50
  • تاریخ انتشار : Aug 3, 2020
  • سبک : اکشن ماجراجویی نقش آفرینی
  • حجم : 1.47 گیگابایت
  • زبان : ENG
دانلود بازی Wizards Wand of Epicosity برای کامپیوتر وقتی که جادوگر تاریکی برای بار دیگر از خواب برخواست، تنها یک نفر توانایی شکست او را داشت. تمام چشم امید به این قهرمان بود تا اینکه یک احمق به طور اتفاقی، قهرمان داستان را به هلاکت رساند! از آنجایی که کسی باید برای مقابله با جادوگر به نبرد می رفت، مسئولیت این کار روی دوش این کوتوله می افتد!

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

Lady of Darkness

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
645
امتیازها
63
کیف پول من
50
  • تاریخ انتشار : Aug 3, 2020
  • سبک : اکشن ماجراجویی
  • حجم : 11 گیگابایت
دانلود بازی Relicta برای کامپیوتر همه ما انسان‌ها از معما خوشمان می‌آید و آن را خوراک مغز می‌دانیم. بازی‌های معمایی زیادی در بازار بازی‌های ویدیویی پیدا می‌شوند که هرکدام مزیت‌ها و معایب خودشان رادارند.

Lady of Darkness

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
645
امتیازها
63
کیف پول من
50
  • تاریخ انتشار : March 27, 2018
  • سبک : شبیه ساز
  • حجم : 17.2 گيگابايت
دانلود بازی PC Building Simulator برای کامپیوتر تمام گیمرها از هر قشری، آرزوی داشتن یک PC قدرتمند رادارند. سیستمی که بتواند تمامی بازی‌های جدید را بدون لگ و مشکل اجرا کند و از آخرین قطعات موجود در بازار استفاده کند

Lady of Darkness

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
645
امتیازها
63
کیف پول من
50
  • تاریخ انتشار : August 4, 2020
  • سبک : ماجراجویی
  • حجم : 8.2 گیگابایت
دانلود بازی Skully برای کامپیوتر در جزیره‌ای جادویی و دورافتاده، جمجمه‌ای برمی‌خیزد و جنگ تازه‌ای را شروع می‌کند. بازی Skully از آخرین ساخته‌های استودیو Finish Line Games است که به تهیه‌کنندگی شرکت Modus Games به بازار عرضه‌شده است

Lady of Darkness

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
645
امتیازها
63
کیف پول من
50
  • تاریخ انتشار : July 28, 2020
  • سبک : استراتژیک
  • حجم : 3.9 گیگابایت
دانلود بازی Imperiums Greek Wars برای کامپیوتر بازی‌های استراتژیک 4X مختلفی در بازار بازی‌های ویدیویی پیدا می‌شوند. هرکدام از این بازی‌ها به بخشی از تاریخ بشر پرداخته‌اند و چه زمانی جذاب‌تر از روم باستان؟ استودیو Kube Games با الگو گرفتن از عنوان‌های این سبک، امپراتوری روم و جنگ‌های آن را در قالب بازی Imperiums Greek Wars به خورد ما داده است.

Lady of Darkness

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
645
امتیازها
63
کیف پول من
50
  • تاریخ انتشار : Jul 30, 2020
  • حجم : 198 مگابایت
دانلود بازی Max and the Book of Chaos برای کامپیوتر بازی Max and the Book of Chaos یک آرکید دوبعدی با درون‌مایه اکشن است که توسط استودیو Orenji Games Entertainment ساخته و منتشرشده است. بازی شمارا با موقعیت‌هایی هیجان‌انگیز مواجه خواهد کرد که باید با استفاده از سلاح خود به تیراندازی و کشتن دشمن در دنیایی کلاسیک پرداخت.

Lady of Darkness

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
645
امتیازها
63
کیف پول من
50
  • تاریخ انتشار : September 13, 2016
  • سبک : ماجراجویی
  • حجم : 8.80 گيگابايت
دانلود بازی Recore برای کامپیوتر یکی از نقدهایی که همیشه به کمپانی مایکروسافت و کنسول Xbox One وارد است نبود بازی‌های انحصاری متنوع و تأثیرگذار است، ReCore یکی از بازی‌های انحصاری کنسول Xbox One است که برای PC نیز منتشرشده و الا رغم پتانسیل خوبی که داشت نتوانست آن‌طور که باید عمل کند.

Lady of Darkness

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
645
امتیازها
63
کیف پول من
50
  • تاریخ انتشار : July 1, 2014
  • سبک : شوتر اول شخص
  • حجم : 20.1 گیگابایت
دانلود بازی Warface برای کامپیوتر دانلود بک اپ استیم بازی Warface صنعت بازی‌های ویدیویی در چند سال اخیر از بازی‌های اول‌شخص و داستانی فاصله گرفته است. حالا همه‌چیز در هیجان خلاصه می‌شود و شوترهای گروهی نیز فرصت عالی برای تخلیه این هیجان هستند. استودیو MY Games در سال 2014 دست به انتشار یک شوتر اول‌شخص گروهی مجانی به نام Warface زد

Lady of Darkness

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
645
امتیازها
63
کیف پول من
50
  • تاریخ انتشار : Jul 30, 2020
  • حجم : 3.04 گیگابایت
دانلود بازی Hellpoint برای کامپیوتر انتشار سری بازی Souls تأثیر بسیار زیادی روی صنعت بازی‌های ویدیویی داشت. تقلید و الگو قرار دادن این بازی‌ها در طول چند سال اخیر به کاری معمول تبدیل‌شده است و بسیاری از توسعه‌دهندگان هنگام ساخت بازی، از المان‌های بازی سولز استفاده می‌کنند.

Lady of Darkness

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
645
امتیازها
63
کیف پول من
50
  • تاریخ انتشار : Jul 31, 2020
  • سبک : اکشن مسابقه ای
  • حجم : 490 مگابایت
دانلود بازی Lost Wing برای کامپیوتر دنیای بازی‌های ویدیویی با پیشرفت روزافزونش به مرزهای جدیدی رسیده است. توسعه‌دهندگان به امتحان ایده‌هایی که قبلاً ارزش امتحان را نداشت رو آورده‌اند و هرچند روز یک‌بار، بازی جدیدی را مشاهده می‌کنیم. استودیو BoxFrog Games به تهیه‌کنندگی شرکت 2Awesome Studio، بازی Lost Wing را راهی بازار کرده است

بالا