• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

×!تیکه خط!×

• نویسنده موضوع rebecca
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 25
  • بازدیدها 1K
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

rebecca

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-22
لایک‌ها
531
امتیازها
63
کیف پول من
100
The fact of a person isn’t the same that the person shows, haply the fact is same that the person can’t show it, if you want to identify a person listen to his unsaid not said
حقیقت انسان به آنچه اظهار می کند نیست… بلکه حقیقت او نهفته در آن چیزی است که از اظهار آن عاجز است بنابراین اگر خواستی او را بشناسی نه به گفته هایش، بلکه به ناگفته هایش گوش کن.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

rebecca

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-22
لایک‌ها
531
امتیازها
63
کیف پول من
100
World is in 2part for you: 1for you and 1is detriment for you
When it smiles you don’t be forward, and when it turns from you try to be patient
جهان نسبت به هرکس دو نوبت دارد: یک نوبت به نفع شما است. و یک نوبت به ضرر شما
آنگاه که دنیا به شما روی آورد یاغی نشوید و موقعی که دنیا به شما پشت کرد صبر پیشه کنید.

rebecca

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-22
لایک‌ها
531
امتیازها
63
کیف پول من
100
The best and most beautiful things in the world cannot be seen or even touched – they must be felt with the heart.
Helen Keller

بهترین ها و زیباترین های دنیا را نه می توان دید و نه می توان لمس کرد ، باید با قلب حسشان کرد .

rebecca

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-22
لایک‌ها
531
امتیازها
63
کیف پول من
100
The ways of making children happy: hug them, listen to them, and make them calm that they don’t cry, learn to them that grief is a normal happen
راههای خوشحال کردن کودکان: آنها را در آ*غ*و*ش بگیرید. به آنچه می گویند گوش فرا دهید. به آنان اطمینان خاطر بدهیم. اجازه بدهیم که گریه کنند. به آنها بفهمانیم که نارحت بودن یک مساله طبیعی است.

rebecca

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-22
لایک‌ها
531
امتیازها
63
کیف پول من
100
If you keep worrying about your past and your future, when will you enjoy the present
No amount of guilt can change the PAST
And no amount of worrying can change the FUTURE

اگر همیشه دلواپس گذشته و آینده ات باشی، پس کی از حال ل*ذت خواهی برد؟
هیچ مقدار گناهی توان تغیر گذشته را ندارد
و هیچ مقدار نگرانی توان تغیر آینده را ندارد.

بالا