• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

10 مقصد شگفت‌انگیز گردشگری که نباید از دست داد

• نویسنده موضوع Sosano.o
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 9
  • بازدیدها 1K
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
توکیو، ژاپن
توکیو، ژاپن

• باغ‌هایی نظیر این عکس در معبد سنسوجی در میان هیاهوی توکیو، مکانی آرام برای ل*ذت بردن از این زیبایی است.
«توکیو و در کل ژاپن در صدر لیست من قرار دارد و می‌خواهم در پائیز 2020 به آنجا سفر کنم. توکیو خانه فناوری‌های پیشرفته، آسمان‌خراش‌های خیره‌کننده، نمایشگاه‌های ربات، زندگی شبانه و سوشی تازه، باغ‌های ساکت و معابد بوداست. همیشه یک‌چیز تازه‌تر و عجیب‌تر در توکیو وجود دارد. نمی‌توانم تا زمان دیدن این شهر رؤیایی صبر کنم. به گمانم توکیو مانند هیچ نقطه دیگری در زمین نباشد.»

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : Sosano.o

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
پارک ملی یلواستون، امریکا

پارک ملی یلواستون، امریکا

• گله‌ای از گاومیش‌های آمریکایی در دره هایدن در پارک ملی یلواستون
مرز تماشایی آبی دریا و سرسبزی مزارع با رنگ‌های زرد و نارنجی و قهوه‌ای، آبشارها و چشمه‌های آب گرم در حال فوران و تصاویر کلاسیک از یلواستون آتش‌فشانی، کافی است که در لیست بهترین مکان‌ها قرار گیرد. «من عاشق طبیعت وحشی و چشم‌اندازهای خیره‌کننده هستم، یلواستون همگی این‌ها را یکجا دارد. دیدن خرس‌های گریزلی، بوفالوها و گوزن‌های شمالی شاخ‌دار در قلمرو طبیعی‌شان باورنکردنی است.»

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
مجسمه چنگیز خان روی اسب، مغولستان

مجسمه چنگیز خان روی اسب، مغولستان

• یکی از بزرگ‌ترین مجسمه‌های دنیا، مربوط به مجسمه چنگیز خان در مغولستان است.
«چند تن از دوستان من با قطار سیبری سفر کرده‌اند. من هرگز تجربه چنین سفر طولانی با قطار را نداشته‌ام اما فکر می‌کنم روش خوبی برای مسافرت باشد و برای محیط‌زیست نیز بهتر است. یکی از دوستانم برای دیدن مجسمه چنگیز خان در مغولستان توقف کرده بود. این مورد یکی از نقاط جذاب در لیست است، مجسمه‌ای 44 متری از فولاد در وسط یکی از میدان‌های مغولستان. عظمت این مجسمه نشان می‌دهد که چنگیز خان چقدر برای مغول‌ها اهمیت دارد.»

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
جزیره اِستر
جزیره اِستر

• جزیره استر، خانه این مجسمه‌های سنگین است که قرن‌ها پیش تراشیده شده‌اند.
جزیره استر در شیلی یکی از مکان‌های ویژه است. این جزیره که 2000 متر از اولین مکان قابل سکونت فاصله دارد، دارای 900 مجسمه موایی است که در ساحل پراکنده‌ شده‌اند. ایده تراشیدن این مجسمه‌ها که به انسان شباهت دارند، احتمالاً برای بزرگداشت نیاکان انجام‌ شده است که اطراف آن‌ها فقط علف و صدای اقیانوس وجود دارد.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
لاهوال و اسپیتی، هند

لاهوال و اسپیتی، هند

• دریاچه چانترادال معروف که تصویری خیره‌ کننده از زیبایی لاهوال و اسپیتی را در خود منعکس می‌کند.
منظره جذاب، یخی و دورافتاده این مکان واقعاً نفس‌گیر است. این منطقه که در ن*زد*یک*ی تبت قرار دارد تحت تأثیر آن قرار گرفته است. «حدود 10 سال پیش، طی یک ماه به قسمت‌های مختلف هند سفر کردم و تقریبا عاشق این کشور شدم. احساس می‌کنم یک دلیل فریبنده درباره چنین مکانی وجود دارد که حالا در دسترس بیشتری قرار گرفته است. وقتی می‌توانید اینجا اسکی کنید دیگر چه نیازی هست که به کوه‌های فرانسه یا ایتالیا بروید؟»

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
سن‌پترزبورگ، روسیه

قصر پترگوف

• قصر پترگوف، خانه بزرگ‌ترین فواره‌ها.
«سن‌پترزبورگ از نظر من یک شهر کلاسیک است. بیش از 400 پل، عمارات باشکوه، کلیساهایی با گنبدهای پیازی رنگ و باغ‌ها و پارک‌هایی با مناظر خیره‌کننده در این شهر وجود دارند. معماری در اینجا به معنای واقعی کلمه تجسم‌ یافته است. من همچنین مجذوب تاریخ جماهیر شوروی سابق شده‌ام و اگر نگاهی به ورای کاخ‌ها بیاندازید، شاهد ناحیه آسمان مسکو، معماری نئوکلاسیک استالینی و موزه دستگاه‌های شوروی خواهید بود.»

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
بیروت، لبنان

بیروت، لبنان

• گردشگران به بیروت برگشته‌اند.
بیروت در سال‌های اخیر در خاورمیانه درگیر مشکلات متعددی بوده است که بروی صنعت گردشگری آن تأثیر گذاشته است. اما در جهانی که مازاد گردشگران در حال تبدیل‌ شدن به مشکل است و گردشگران به دنبال جذاب‌ترین مکان‌ها برای غذا خوردن، خرید و تماشای گالری‌ها هستند، بیروت هم حرفی برای گفتن دارد. «من زیاد به خاورمیانه سفر نکرده‌ام اما بیروت مکانی است که دوست دارم از آن دیدن کنم.»

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
ساکسون سوئیس ، آلمان

ساکسون سوئیس ، آلمان

• خورشید از پشت کوه‌های باستی در پل باستی طلوع می‌کند، ساکسون سوئیس ، آلمان.
«اولین باری که به تصویر ساکسون سوئیس نگاه کردم، قله کوه‌ها، بودن در جایی مانند چین را به من القا کرد. وقتی فهمیدم که این کوه‌ها و تپه‌های اطراف آن در اروپا هستند واقعاً تعجب کردم. با اقامت در لندن همیشه دوست داشتم جاهایی که نزدیک خانه‌ام قرار دارد را بیابم.»

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
آلهامبرا، اسپانیا
آلهامبرا، اسپانیا

• قصر آلهامبرا و دژ مقابل آن زمان طلوع خورشید در گرانادا می‌درخشد.
«من طرفدار پروپاقرص هنر اسلامی هستم. به نظر من جزییات، هندسه و رنگ‌ها در آن واقعا عالی هستند. آلهامبرا یکی از نمونه‌های تأثیرگذار معماری شمال آفریقا و تزیینات منحصربه‌فرد در جهان است، به همین دلیل در لیست من قرار دارد.»

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
نامیبیا
نامیبیا

• بقایای درختان اقاقیا تصویری زیبا در پارک ملی نامیب به جا گذاشته‌اند.
در آفریقا مقاصد گردشگری بسیاری وجود دارد اما نامیبیا واقعا با هرجای دیگری فرق می‌کند. می‌توانید شاهد شیرها، فیل‌ها، زرافه‌ها و غزال‌ها باشید و در عین‌ حال از تماشای منظره‌ی ل*ذت‌بخش صحرا ل*ذت ببرید. تپه‌های شنی که مایل‌ها ادامه‌دارند، ارزش دیدن را دارند.

انجمن رمان نویسی | تک رمان

بالا