• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

معماری سبک سنتی در معماری داخلی

• نویسنده موضوع DARK GIRL
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 12
  • بازدیدها 284
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
سبک سنتی در معماری داخلی همان طور که از نامش بر می آید، مربوط به سنت و گذشتگان است. با اینکه سال ها از زمان پیدایش آن گذشته است، هنوز این سبک به دلیل سادگی و شیوایی در ارسال پیام به مخاطبان خود موفق بوده و توانسته هم چنان خیل بسیاری از افراد و مشتاقان به سنت، نوستالژی، گذشته و خاطرات را مجذوب خود کند. و از این حیث سبک سنتی، تا کنون سبک موفقی در معماری داخلی بوده است.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : DARK GIRL

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
هر چند بسیاری از افراد، ترجیح می دهند در عین حال که از سبک های مدرن و معاصر امروزی برای دکوراسیون داخلی فضای خود کمک بگیرند، برای ایجاد همان حس تعلق و ر*اب*طه نزدیک با گذشته خود و به یاد آوردن و ل*ذت بردن آن، جزییات و متعلقاتی از سبک سنتی را در طراحی و دکوراسیون فضای داخلی خود به کار می گیرند. در واقع ترکیب یا تلفیقی از سبک طراحی داخلی گذشته و حال – سنت و مدرنیته؛ که به این سبک انتقالی گویند. پس با فراترز همراه باشید تا با هم ویژگی های مهمی از سبک طراحی داخلی سنتی را بررسی کنیم.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
ویژگی های سبک سنتی در معماری داخلی

طراحی داخلی سنتی به دوره دکوراسیون کلاسیک اروپایی مربوط می شود. این سبک در نگاه اول شباهت هایی از نظر ظاهری با سبک کلاسیک دارد اما از نظر جزییات و طراحی شامل تفاوت هایی می باشند که دو سبک مجزا را از یکدیگر تشکیل داده اند. درست مانند دو سبک مشابه مدرن و معاصر.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
از نشانه های این سبک می توان به استفاده زیاد از چوب در دکوراسیون، جزئیات معماری و مبلمان ظریف و جذاب اشاره کرد. این سبک کاملا تطبیق پذیر و منعطف است بطوریکه می تواند با سایر عناصر داخلی در فضا ترکیب شود تا یک ظاهر منحصر به فرد و خاص را در یک اتاق ایجاد کند.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
دکوراسیون داخلی

یکی از مهمترین جنبه های طراحی داخلی سنتی، شباهت هایی است که بین خطوط و مبلمان در فضا ایجاد می شود. صندلی هایی با پشتی یکسان، پایه های میز به صورت پنجه ای شکل واجزا و قطعات منحنی در مبلمان که همه منعکس کننده قرن های هجدهم و نوزدهم میلادی هستند، نمونه هایی از این مثال می باشند. عتیقه جات و آنتیک ها و جواهرات نیز اغلب به این سبک از طراحی مربوط می شوند، اما بسیاری از تولیدکنندگان و فروشنده ها، اجزا و قطعات جدیدی را که دارای طرح و نقش قدیمی و حس و حال آنتیکی است، می فروشند.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
طراحی داخلی سنتی به دوره دکوراسیون کلاسیک اروپایی مربوط می شود. این سبک در نگاه اول شباهت هایی از نظر ظاهری با سبک کلاسیک دارد اما از نظر جزییات و طراحی شامل تفاوت هایی می باشند که دو سبک مجزا را از یکدیگر تشکیل داده اند. درست مانند دو سبک مشابه مدرن و معاصر.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
از نشانه های این سبک می توان به استفاده زیاد از چوب در دکوراسیون، جزئیات معماری و مبلمان ظریف و جذاب اشاره کرد. این سبک کاملا تطبیق پذیر و منعطف است بطوریکه می تواند با سایر عناصر داخلی در فضا ترکیب شود تا یک ظاهر منحصر به فرد و خاص را در یک اتاق ایجاد کند.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
دکوراسیون داخلی

یکی از مهمترین جنبه های طراحی داخلی سنتی، شباهت هایی است که بین خطوط و مبلمان در فضا ایجاد می شود. صندلی هایی با پشتی یکسان، پایه های میز به صورت پنجه ای شکل واجزا و قطعات منحنی در مبلمان که همه منعکس کننده قرن های هجدهم و نوزدهم میلادی هستند، نمونه هایی از این مثال می باشند. عتیقه جات و آنتیک ها و جواهرات نیز اغلب به این سبک از طراحی مربوط می شوند، اما بسیاری از تولیدکنندگان و فروشنده ها، اجزا و قطعات جدیدی را که دارای طرح و نقش قدیمی و حس و حال آنتیکی است، می فروشند.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
اگر چه سبک طراحی داخلی سنتی اغلب بر سادگی و راحتی در طرح تاکید می کند اما در عین حال بسیار برازنده و زیبا می باشد. جور کردن مبلمان و لوازم جانبی و متعلقات در این سبک از طراحی بسیار مرسوم است. که این امر اغلب با ایجاد تقارن در اطراف یک نقطه کانونی مرکزی مانند آثار هنری مورد علاقه، یک شومینه یا یک قطعه بزرگ از مبلمان در فضا انجام می شود.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
رنگ

دیوارها معمولا با رنگ های خنثی رنگ آمیزی می شوند به این دلیل که تمام توجه به سوی مبلمان فضا حرکت کند. در حالی که این رنگ ها همچنین می توانند برای رومبلی و قطعات بزرگ فضا نیز استفاده شوند. بیشتر مبلمان در این نوع فضاها دارای سایه های غنی از رنگ های قرمز، آبی و قهوه ای امی باشند. در یک فضای دکوراسیون سنتی، آثار هنری و لوازم جانبی و متعلقات دکوراسیون داخلی اغلب دارای رنگ های زنده و پر انرژی می باشند.

بالا