• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

دانستنی‌های بارداری

• نویسنده موضوع ZiBa
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 80
  • بازدیدها 3K
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

ZiBa

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-04-24
لایک‌ها
11,910
امتیازها
123
کیف پول من
0
2- ژل آلوئه ورا
این گیاه پر طرفدار به از بین برنده ترک های پوستی معروف است. می توانید ژل آلوئه ورا را از داروخانه یا به طور طبیعی و تازه از خود گیاه بدست آورید. ژل را از گیاه تازه آلوئه ورا خارج کنید و به طور روزانه روی نواحی مورد نظر بمالید. این ژل باعث التیام و نرمی پو*ست شما می شود.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : ZiBa

ZiBa

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-04-24
لایک‌ها
11,910
امتیازها
123
کیف پول من
0
3- سفیده تخم مرغ
سفیده تخم مرغ منبع غنی از پروتئین است، و استفاده از آن روی ترک های پوستی یک راه حل درمانی مؤثر به شمار می رود. این باور وجود دارد که پروتئین موجود در سفیده تخم مرغ باعث جوان سازی پو*ست می شود. سفیده تخم مرغ را با طور منظم روی ترک های پوستی بمالید و تأثیرش را مشاهده کنید. سفیده تخم مرغ حاوی مواد مغذی مفید مانند پروتئین، پتاسیم، ریبوفلاوین و منیزیم است. این مواد مغذی برای سلامتی پو*ست شما عالی است و می تواند برای بهبود ترک بارداری استفاده شود. در اینجا عملکرد این مواد ذکر شده است:

پروتئین باعث الاستیسیته پو*ست، ترمیم بافت و رشد بافت می شود.

ZiBa

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-04-24
لایک‌ها
11,910
امتیازها
123
کیف پول من
0
پتاسیم رطوبت را به پو*ست شما منتقل می کند و از تبخیر آن جلوگیری می کند.

ریبوفلاوین رادیکال های آزاد سمی در پو*ست شما را حذف می کند.

منیزیم پروسه پیری را به تاخیر می اندازد و پو*ست را جوان و روشن می کند.

ساده ترین راه برای هدایت این مواد مغذی شفابخش به پو*ست استفاده از سفیده تخم مرغ است. در اینجا چگونگی انجام این کار ذکر شده است:

در یک کاسه کوچک، 2 سفیده تخم مرغ را از زرده ها جدا کنید. توجه داشته باشید 2 سفیده تخم مرغ برای یک منطقه به اندازه صورت کافی است.

سفیده تخم مرغ را تا زمانی که فومی شود هم بزنید.

صورت خود را با آب گرم و پاک کننده ملایم بشویید.

سفیده تخم مرغ را بر روی ترک قرار دهید.

بگذارید سفیده تخم مرغ 15 دقیقه بماند و خشک شود.

سفیده تخم مرغ را با آب گرم بشویید.

پو*ست را با یک حوله نرم خشک کنید.

ZiBa

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-04-24
لایک‌ها
11,910
امتیازها
123
کیف پول من
0
4- کره شیا یا کره کاکائو
همانند روغن درمانی، می توانید از کره درمانی هم بهره ببرید. استفاده از کره کاکائو یا کره شیا به عنوان یکی از روش درمانی پر طرفدار برای ترک های پوستی به شمار می رود. استفاده از کره روی ترک های پوستی انعطاف پو*ست را افزایش داده و از خشکی آن جلوگیری می کند. کره شیا یا کره کاکائو را مستقیماً و به طور منظم روی ترک ها بمالید پس از استعمال کره روی نواحی مورد نظر، آن را بشویید.

ZiBa

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-04-24
لایک‌ها
11,910
امتیازها
123
کیف پول من
0
5- آب
ب*دن خود را کاملاً هیدراته نگه دارید. هر روز 10 تا 12 لیوان آب بنوشید. هیدراته و مرطوب نگه داشتن پو*ست از بسیاری از مشکلات پوستی از جمله ترک های پوستی جلوگیری می کند. همچنین توصیه می شود که میزان مصرف قهوه، چای، و نوشابه را کاهش دهید. زیرا این مواد باعث کم شدن آب ب*دن می شوند.

ZiBa

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-04-24
لایک‌ها
11,910
امتیازها
123
کیف پول من
0
6- آب لیمو ترش
آب لیمو اسیدی است و می تواند باعث بهبود و یا کاهش ترک های پوستی شود. روی ترک های پوستی آبلیمو بمالید. بگذارید آبلیمو جذب پوستتان شود. سپس با آب سرد آب بکشید. این کار را هر روز انجام دهید تا نتیجه دلخواه را ببینید.

ZiBa

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-04-24
لایک‌ها
11,910
امتیازها
123
کیف پول من
0
7- آب سیب زمینی
یک سیب زمینی سایز متوسط را از وسط به 2 قسمت تقسیم کنید. یک تکه را بردارید و روی ترک های پوستی بمالید. بگذارید آب سیب زمینی جذب پوستتان شود. سپس ناحیه مورد نظر را با آب بشویید.

ZiBa

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-04-24
لایک‌ها
11,910
امتیازها
123
کیف پول من
0
8- اسکراب شکر
اسکراب شکر یک درمان دیگر برای ترک های پوستی است. 1 قاشق غذاخوری شکر را با چند قطره لیمو ترش و مقدار کمی روغن بادام به خوبی مخلوط کنید. حال این مخلوط را روی ترک های پوستی بمالید. این اسکراب باعث لایه برداری پو*ست های مرده می شود. هر روز پیش از حمام این کار را انجام دهید و شاهد کاهش ترک های پوستی باشید.

ZiBa

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-04-24
لایک‌ها
11,910
امتیازها
123
کیف پول من
0
9- یخ برای کاهش التهاب ترک شکم
همانطور که می دانید، ترک زخم های کوچکی است که در اثر کشش پو*ست شکل می گیرد. همانطور که ترک ها بهبود می یابند، این زخم های کوچک می توانند باعث التهاب و تورم شوند، که می تواند علائم ترک را بدتر کند. مالش یخ روی پو*ست می تواند به کاهش تورم و التهاب کمک کند.

ZiBa

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-04-24
لایک‌ها
11,910
امتیازها
123
کیف پول من
0
تکه های یخ را در یک حوله بپیچید تا یخ به طور مستقیم در تماس با پو*ست قرار نگیرد. با شکم شروع کنید. یخ را تا 10 دقیقه روی پو*ست نگه دارید، سپس به ران بروید و ده دقیقه دیگر یخ را روی پو*ست نگه دارید. این کار را برای تمام قسمتهای ب*دن تکرار کنید.

بالا