• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

روش های جادویی تقلب

• نویسنده موضوع Taniya
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 5
  • بازدیدها 397
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Taniya

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-03-22
لایک‌ها
1,320
امتیازها
73
وب سایت
forums.taakroman.ir
کیف پول من
25
باز آمد بوی گند گندرسه
بوی بیشوری ماه گندرسه

بوی گند مهر...
بوی بدبختی گند گندرسه

در میان کوچه ها بوی گند گندرسه
.......

لای لای لای لای لالای لای لای

OnhfxOnhfxRa%$Ra%$
با افتخار شاعر شعر***تانیا!

سلام دوستای گلمOop6:
از اونجا که ممکنه برای بعضی ها هنوز هم بوی ماه مهر بیاد از جمله خود من??? بعد از چندین سال امتحان کردن روش های تقلب تبدیل به یکی از قهار ترین متقلب ها شدم ? ?
البته من بین دوستام بیشتر نقش رساننده ی تقلب رو دارمJjvf)Jjvf)
به هر حال فکر نکنم کسی باشه که یه بارم تقلب نکرده باشه...
الان من بعد از چند سال تلاش به خودم مدال متقلب رو می دم...چون از هر روشی برای موفقیت در این راه استفاده کردم.Book&%Gold^&%
حالا من می خوام تجربیات قبل از گرفتن مدرک متقلبم رو با شما عزیزان در میان بگذارمCbjuCbju
انجمن رمان نویسی/تک رمان

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : Taniya

Taniya

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-03-22
لایک‌ها
1,320
امتیازها
73
وب سایت
forums.taakroman.ir
کیف پول من
25
1. روش استفاده کردن از پاک کن نگون بخت

خب در این روش خوشگل دل من بیشتر برای اون پاک کن نگون بختی می سوزه که قرار دل و جیگرش رو بریزیم بیرونPngcaPngca

من به شخصه خودم این روش رو امتحان کردم و...به شکل باور نکردنی جواب دادFjv£4,Fjv£4,

خب شما باید این گونه عمل کنید

1. اول یک پاک کن بر دارید نکته----اگر قدیمیه که چه بهتر ولی سایزش بزرگ باشه ولی اگر کوچیک باشه هم مهم نیست اگرم پاک کن نو که چاره ای نیست!

2. بعدش شروع کنید به خوندن درستون...درس که تموم شد سوال هایی که براتون سخته رو و نمی نونید یاد بگیرید...این جایی که باید وارد عمل بشید.

3. ابتدا یک دانه کاغذ برادرید حالا هر کاغذی نکته-----اما اگر پوستی یا کاغذ نازک باشه بهتره... در ادامه سوالاتی رو که یاد نگرفتید به همراه نشانه ها و کلمات کلیدی مهم توی کاغذ یا داشت کنید نکته------می تونید از طرف دیگه ی کاغذ هم استفاده کنید و هم می نونید با خودکار بنوییسد هم مداد...بعد کاغذ رو تا کنید برای همینه که می گم کاغذ یا نازک باشه یا پوستی چون راحت تر تا می شه هم زیادی جلب توجه نمی کنه.

4. حالا با هر وسیله تیزی که دارید از جمله-----چاقو*کاتر*قیچی*سوزن*نوک اتود و.... هر چیزی که دارید قسمتی از پاک کن رو ببرید نکته------سر پاک کن رو نبرید روی بدنه رو ببرید بهتره...بعد کاغذ تا شده رو به طور شگفت انگیز و تمیزی توی این قسمت خالی شده بگذارید و اون قسمت پاک کن که بریدید رو عین یک در روی کاغذ بگذارید تا کاغذ معلوم نباشه و خیط نشید.

5. حالا یه چسب کاغذی بر می دارید و در پاک کن رو بچسوبونید نکته-----داداش ضایع بازی در نیار ها یه دونه بزنی هم کافیه فقط در حدی که بچسبه.

روش استفاده از پاک کن...شگفت انگیز شما.

شما سر جلسه که رفتید و وقتی که برگه جلوی شما گذاشته شد سوال ها رو جواب بدید اونایی که بلدید رو...بعد اونایی که بلد نیستید رو جواب ندید و حالا پاک کن نگون بخت میاد وسط...در پاک کن رو جوری تمیز باز کنید که یه سری بچه های چیز...و حسود و مخصوصا معلم نفهمند;bn*&;bn*&...بعد برگه رو درارید و اگر اون سوال هاتو برگه موجود بود بنویسید نکته------سعی کنید سوال های مهم و کلمات کلیدی و سوالات ستاره دار و اینجور چیزا رو که حتما تو امتحان میاد بنویسید نه یه سوال دو خطی اسون رو.

من از این روش جالب استفاده کردم و جواب داد حالا شما رو نمیدونم نکته-----درسته الان کروناس اما سال دیگه هم هست اون موقع استفاده کن

لایک پلیز@*×÷@*×÷

تا اموزش های بعدی خدانگهدار.

با اافتخار نویسنده***تانیا.

Taniya

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-03-22
لایک‌ها
1,320
امتیازها
73
وب سایت
forums.taakroman.ir
کیف پول من
25
2. خط کش های چسبیده

خب توی این روش درصد آسیب رسیدگی خیلی کمه،کمه!

این روش هم من امتحان کردم و...دیش دیری دیش رین...جواب داد بعد امتحان یه حال خوبی داشتم که نگو.

خب وارد عمل می شویم.

1. شما ابتدا دو خط کش بر داشته نکته-----استفاده از خط کش پلاستیکی تا 20 یا حتی 30 سانت خوبه تا حد امکان از فلزی استفاده نکنید...اما تصمیم با شما.

2. بعد از اینکه درس رو خوندید نکته های کلیدی متن های زیاد و سخت و ستاره دار و مهم رو روی یک ورقه یاد داشت کنید نکته ----ورقه نازک یا پوستی باشه خوبه چون هم کوچیک و تا کردنش آسون تره.

3. بعدش اون کاغذ رو تا کرده و به روش گیش گیرین گیشی روی یکی از خط کش ها با نوار چسب می چسبونید فقط در حدی بزنید که بچسبه نه یه تن چسب...حالا می رسیم به خط کش دوم...خط کش دوم رو روی خط کش اول که نوشته بهش چشبیده می ذارید و دوباره...نوار چسب، با چسب یک طرف خط کش ها رو بچسبونید تا خط کش ها به صورت یک لولای در باز و بسته بشن.

روش استفاده از ایده ی گیش گیرین گیش تون.

وقتی رفتید سر جلسه ی امتحان سوال هایی که بلدید رو جواب می دید و اونایی که بلد نیستید رو...باید به خط کش عزیز مراجعه کنید و خط کش رو باز کنید و به طرز نامحسوس و تمیزی و گیش گیرین گیشی متن ها رو بخونید نکته-----چون خط کش ها بهم چسبیده جوری بزارید که ضایع نباشه که معلوم شه دو تا خط کش...اگر بفهمن یا توسط بچه های چیز...حسود یا معلم هدف گرفته میشید ;bn*& ;bn*& نکته----بازم میگم متن الکی ننویسید کلمات کلیدی و سوالات مهم و ستاره دار یا طولانی و سخت که نمیتونید حفظ کنید و....بنویسید نه چیزای الکی

ایده گیش گیرین گیرین گیشونی بود

تا ایده های بعد سلامت باشید

Taniya

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-03-22
لایک‌ها
1,320
امتیازها
73
وب سایت
forums.taakroman.ir
کیف پول من
25
3. دستان نگون بخت

خب،خب تو این روش با دستای شما و باند سر و کار داریم...بازم احتمال آسیب دیرگی کمه!

و بازم من این روش رو انجام دادم...و به طرز جالبی جواب داد bandana bandana

شروع.

1. ابتدا یک باند برای دستی که زخم شده بیارید نکته-----می تونید از چسب زخم هم استفاده کنید اما اگر باند دارید چه بهتر چون چسب هم کوچیک هم نازک و خودش چسب داره و ممکنه تقلب خ*را*ب شه.

2. یک کاغذ بزگ بر دارید هر کاغذی نکته------اینجا فرقی نداره کاغذ کلفت باشه یا نازک و اینا.

3. بعد از اتمام درس چیزایی که بلد نیستید سوالات مهم طولانی و پیچیده و ستاره دار و ....روی اون کاغذ بنویسید.

4. کاغذی که آماده کردید رو چسب کاری می کنید و به باند می چسبونید یعنی قسمتی که دست قراره بره تو باند بچسبونید به باند محکم بچسبونید بعد جوری بچسبونید که کاغذ خ*را*ب نشه چون باند دور دست پیچیده می شه نکته--------بعد باند رو امتحان کنید اما حواستون باشه دستتون خیس*عرق کرده*کثیف*رنگی و....نباشه.

5. حالا باید از عقلتون کار بکشید...باید یک ایده ی خوب داشته باشید که وقتی به مدرسه رفتید یه جواب تپل برای معلم و دوستات و مدیر و....داشته باشی که چرا دستت باند پیچی نکته----مثلا دستم از پله افتادم کبود شده*دستم با چاقو سطحی یا عمیق برید*دستم سوخته با آب جوش*
دستم حساسیت خیلی بد گرفته و....

6. یه نکته مهم-------سر جلسه امتحان برای استفاده از این روش به هیچ وجه دست شما نباید عرق کرده*خیس*رنگی*کثیف*زخمی که خون بیاد باشه چون ممکنه تقلبا از بین بره....

7. یه نکته مهم دیگه------ ممکنه معلم و مدیر بگن باندت رو باز کن در مرحله اول یه کم بهونه بیار که نه نمیشه و....اگر جواب نداد برای احتمال از دیشب دستتون رو با وسایل یه مدلی کنید که انگار سوخته یا بریده..

روش استفاده.

سر جلسه که رفتید باند رو به صورت تمیز یا باز کنید یا جا به حا خلاصه جوری که بتونید متن ها رو ببینید.

تا ایده های بهدی خدانگهدار

آخرین ویرایش:

Taniya

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-03-22
لایک‌ها
1,320
امتیازها
73
وب سایت
forums.taakroman.ir
کیف پول من
25
4. تقلب نگون بختانه،با استفاده هر گونه خوراکی

خب تو این روش سهم نگون بختی برای...
هر گونه خوراکی نگون بخت ولی خب باید کمی چاشنی شانس هم داشته باشید Fwhj4£

منم این روش رو...در کمال تعجب استفاده نکردم ولی بلدمSbj)4jr2z

1.ابتدا یک عدد خوراکی سالم و کامل بر دارید نکته------ترجیحا تیتاب*کیک*کلوچه ولی اگر از تیتاب استفاده کنید خیلی بهتره.

2.بعد یک عدد کاغذ نازک یا پوستی یا دفتر معمولی بردارید نکات کلیدی و سوالا مهم و زیاد و پیچیده رو توش بنویسد...بعد کاغذ رو تا کنید.

3.حالا تیتاب یا کلوچه و کیک رو باز کنید:
*طرز استفاده تیتاب...با چاقو قسمتی که کرم داره رو ببرید یک لایه یا پاکش کنید...بعد کاغذ رو به راحتی تا کنید لای تیتاب بزارید و فردا سر جلسه به دور از دید بچه های چیز و حسود و معلم باز کنید و بنویسید!;bn*&;bn*& نکته------یا یه بهونه از استفاده تیتاب برای معلم بیارید یا قایمکی.
*طرز استفاده کلوچه:بهتره کاغذ رو به شکل گرد ببرید و مطالب رو بنویسبد و بعد کاغذ رو به کف کلوچه بچسبونید بازم به دور از چشم بچه های چیزززززز...حسود و معلم

;bn*&;bn*&نکته------اگر کف کیک یا کلوچه کاغذ نازک داره روی اون بنویسید و دوباره بزارید کف کلوچه با کیک.

طرز استفاده ایده طلاییتون که به عقل جنم نمی رسه و شیطون در تعجب می مونهbandanabandana

حالا طرز استفاده که راحته.

اینجا باید به زبان ساده و چرب زبانی عمل کنید نکته------یه بهونه خوب برای استفاده از اون خوراکی های نگون بخت بیارید برای معلم و دوستاتون یا معلمتون باید پایه باشه و اجازه بده که دمش گرم یا قایمکی استفاده کنید به طرز گیش گیشیOnhfxRa%$

شیطونم درس می دم من...بگذریم تا آموزش های بعدی خداحافظ:(:
نکته-----تقریبا اینجا که داریم به متقلب حرفه ای شدن نزدیک می شیم.

کاری نکردم که elahe^_~ s

آخرین ویرایش:
بالا