• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

اکسسوری انواع انگشتر های عقیق زنانه

• نویسنده موضوع *khas*
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 16
  • بازدیدها 2K
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

*khas*

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
3,949
امتیازها
73
کیف پول من
0
انواع سنگ عقیق:
۱- عقیق خزه ای:
این سنگ از نظر علمی در واقع عقیق به حساب نمی آید.به دلیل اینکه نوعی کالسدونی بی رنگ و شفاف می باشد و حضور ناخالصی های سبز و قرمز در آن شبیه به گیاهان و تداعی کننده طبیعت است. همچنین این کانی به شکل قلوه سنگ یافت می شود. بهترین نوع سنگ عقیق خزه ای در هندوستان یافت می شود.

۲- عقیق چشمی:
این گوهر دارای دایره های متحد المرکز است که دایره های داخلی آن رنگ تیره دارند.

۳- عقیق آبدار:
درون یا مرکز این سنگ کمی از آب مایعات اولیه باقی می ماند که قابل مشاهده و بسیار زیبا است.

۴- عقیق مجوف:
این نوع سنگ حفره ای است و قسمت های از آن تو خالی می باشد.

۵- عقیق لایه ای:

این نوع سنگ با نوار های روشن و تیره به طور منظم دیده می شود.

۶- عقیق منظره ای:
در این نوع سنگ نا خالصی های قهوه ای و قرمز به چشم میخورد و و همچنین مناظر زیبا مثل رودخانه و درختان را نمایان می کند و زیبایی منحصر به فردی نسبت به بقیه سنگ های عقیق را دارا می باشد.

۷- عقیق ابری:
این سنگ دارای لکه های خاکستری و همراه با مه و تار می باشد.

خواص انگشتر عقیق

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : *khas*

*khas*

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
3,949
امتیازها
73
کیف پول من
0
خواص انگشتر عقیق:
از زمان های قدیم مردم براین باور بودند که این نگین مقدس است و آن را از خود دور نمیکردند و معتقد بودند که حامی آن ها در برابر بلایا و حوادث به ویژه در جنگ ها می باشد.

از دیگر خواص عقیق آرامش و شادابی، برطرف شدن ناراحتی های روحی و دور کردن انرژی های منفی را می توان نام برد.

*khas*

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
3,949
امتیازها
73
کیف پول من
0
خواص انگشتر عقیق از نظر ائمه اطهار:
  • دوری از عذاب به شرط حبّ علی (ع)
امام کاظم (ع) فرموده اند: که خداوند به خودش قسم یاد کرده است که هرگز دستی را که انگشتر عقیق را پوشیده عذاب نمی کند، به این شرط که ولایت علی (ع) را داشته باشد.

• افزایش ثواب
امیرمؤمنان علی (ع) فرموده اند که دو رکعت نماز با انگشتر عقیق، برابر با هزار رکعت نماز است که بدون این انگشتر خوانده می شود.

• غم زدایی
رسول خدا (ص) فرموده اند که تا زمانی که انگشتر با نگین عقیق در دست داشته باشید، حزن و اندوه بر شما وارد نخواهد شد.

*khas*

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
3,949
امتیازها
73
کیف پول من
0
خواص سنگ عقیق برای ماه های تولد
گوهر یا انگشتر عقیق برای متولدین تمامی ماه های شمسی خواصی را در بر دارد، اما افرادی که ماه تولدشان مهر، دی، بهمن، مرداد و شهریور می باشد، بیشتر از خواص ارزشمند عقیق بهره خواهند برد.

*khas*

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
3,949
امتیازها
73
کیف پول من
0
مقایسه ظاهری انگشتر عقیق
یکی از روش ها که در خرید حضوری کاربرد دارد مقایسه می باشد. به عنوان مثال اگر دو سنگ عقیق تقریبا هم اندازه و یک شکل داشته باشید عقیقی که سنگین تر است اصل و سنگی که سبک تر بوده عقیق تقبلی می باشد. همچنین سنگ عقیق با ظرافت بسیار بالایی تراش خورده و روی سنگ کاملا صاف است ضمنا توجه داشته باشید که بر روی سنگ عقیق به سختی خش می افتد و دارای مقاومت زیادی می باشد. اگر انگشتری که خریداری کردید به راحتی خط و خش برداشته متاسفانه تقلبی است.

*khas*

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
3,949
امتیازها
73
کیف پول من
0
شفافیت سنگ عقیق
عقیق طبیعی شفافیت کمتری نسبت به عقیق مصنوعی دارد. به طوری اگر عقیق طبیعی را مقابل نور قرار داده نقاط تیره رنگ بی نظمی را درون آن مشاهده می کنید. در صورتی ک عقیق مصنوعی بسیار شفاف است.

بالا