• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

مکان های دیدنی آنگولا

• نویسنده موضوع Sosano.o
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 9
  • بازدیدها 387
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
آنگولا کشوری با جاذبه های زیبای طبیعی فراوان و جنگل های انبوه و بهترین و کمیاب ترین حیوانات می باشد.گردشگران کشور آنگولا یک مسافرت ل*ذت بخش از شهرهای جذاب این کشو دارند.

جاهای دیدنی آنگولا ، معرفی ۹ مورد از بهترین جاذبه های گردشگری آنگولا

آنگولا با نام رسمی جمهوری آنگولا کشوری در جنوب آفریقا و هفتمین کشور بزرگ در آفریقا است. آنگولا از جنوب با نامیبیا، از شرق با زامبیا، از شرق و شمال با جمهوری دموکراتیک کنگو و از غرب با اقیانوس اطلس هم‌مرز است. پرجمعیت‌ترین شهر و پایتخت آن لوآندا است. زبان رسمی آنگولا زبان پرتغالی، جمعیت آن طبق سرشماری سال ۲۰۱۴ برابر ۲۵میلیون و ۷۰۰هزار نفر و واحد پول آن کوانزا است.

مردم آنگولا مسیحی هستند که بیش از نیمی از آن‌ها پیرو مذهب کاتولیک رومی و یک‌چهارم نیز پروتستان هستند.
اکثریت مردم آنگولا از مردم سیاه‌پو*ست بانتو-تبار هستند که ۳۶ درصدشان به قوم اوویمبوندو، ۲۵ درصد به قوم آمبوندو و بقیه به دیگر اقوام تعلق دارند.

کشور آنگولا یکی از کشورهای صادرکننده نفت است که بیش از ۶۰ درصد تولید ناخالص داخلی خود را از طریق فروش نفت تأمین می‌کند و نفت مورد نیاز خود را پس از اینکه در خارج از این کشور به انواع فراوردهای نفتی تبدیل شد وارد می‌کند، ولی دو سوم مردم این کشور در فقر زندگی می‌کنند.

انجمن رمان نویسی

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : Sosano.o

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
شهر لوندا آنگولا
لوندا شهری مدرن در حاشیه دریاهای آتلانتیک که بنادر بسیار زیبای این شهر مرکز تجاری شهر می باشد.این شهر بدلیل جمعیت زیادی که دارد همیشه دارای ترافیک سنگینی می باشد.بافت زیبای ساحلی این شهر بر زیبایی های آن می افزاید و از آرامش خاصی برخوردار می باشد.

انجمن رمان نویسی

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
دریاچه دیلوو
دریاچه دیلوو بزرگترین دریاچه کشور آنگولا می باشد که اهالی منطقه معتقدند که دائما اتفاقات جدید و عجیب در آن رخ می دهد اما اینها شامل چه اتفاقاتی است ؟ معمولا نظریه گردشگران بر این اساس است که جهت مسافرت به آنگولا دریاچه دیلوو را از دست ندهند.

انجمن رمان نویسی

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
بنگوئلا
یکی از مقاصد مهم توریستی کشور آنگولا منطقه جذاب گردشگری بنگوئلا می باشد که به دلیل تردد قطار و وجود ریل راه آهن و دسترسی آسان به این نقطه مورد توجه بیشتر گردشگران قرار گرفته است. سواحل موجود در بنگوئلا و شفافیت آب دریا در آنجا به زیبایی های ساحل می افزاید.

انجمن رمان نویسی

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
تالاب قله آنگولا
تالاب قلعه که در تومبوا قرار دارد از تالاب های زیبایی که درون آن سنگ های قدیمی شکل گرفته از وجود درون آب است.طبیعت آرام تالاب بسیار زیبا و آرامش بخش است. همچنین وجود گونه های مختلف حیات وحش در حواشی تالاب ، زیبایی های آن را دو چندان میکند.

انجمن رمان نویسی

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
آبشار Ruacana
یکی از جاذبه های گردشگری که بسیار مشهور در آنگولا است، آبشار Ruacana است. آبشار در رودخانه کوننه روآکانا واقع شده است که همچنین در ن*زد*یک*ی کشور نامیبیا قرار دارد. این آبشار بسیار مهم است زیرا بزرگترین آبشار در تمام آفریقا است. ارتفاع آن ۳۹۰ فوت یا ۱۲۰ متر است. اگر می خواهید این مقصد فوق العاده را ببینید، به کمک نیاز دارید. راهنمای تور باید با شما همراه باشد اگر مایل به دیدن رودخانه روآکانا باشید.

انجمن رمان نویسی

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
-آبشار دالا
آبشاری زیبا و شگفت انگیز که از سنگ های پلکانی سرازیر میشود و طبیعت زیبایی را پدید آورده است.منطقه سرسبز و بکر و حالت جنگلی منطقه یک تفریح دلنشینی را به دنبال دارد.این آبشار با سرچشمه گرفتن از دل کوه های آنگولا از آبشار دالا عبور میکند.

انجمن رمان نویسی

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
پارک ملی موپا
اگر شما به پارک ملی Mupa نروید ، سفر شما به آنگولا کامل نخواهد بود. پارک ملی Mupa در استان Cunene قرار دارد و شما در آن avifauna را خواهید دید ، گونه ای از پرندهپگان که نیز به عنوان پرندگان دایناسوری شناخته می شوند. شیرها، پلنگ ها، سگ های وحشی نیز در پارک زندگی می کنند.

انجمن رمان نویسی

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
پارک ملی Quicama
پارک ملی کوکاما یکی از زیباترین مکان ها برای دیدار در آنگولا است. تا به امروز، این تنها پارک ملی آنگولا است که ۳۶۵ روز در سال برای بازدید عمومی باز است. همه پارک های ملی دیگر در چند روز یا برای تورهای خصوصی باز هستند.

انجمن رمان نویسی

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
پارک ملی ایونا
پارک ملی ایونا بهترین پارک گونه های گیاهی و حیوانی که کمتر دیده می شوند. هدف بیشتر گردشگران برای سفر به این پارک بازدید از طبیعت عجیب این ناحیه است که در کنار وجود حیوانات کمیاب بنظر طبیعتی خشک و بی آبی دارد.

انجمن رمان نویسی

بالا