• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

مکان های دیدنی الجزایر

• نویسنده موضوع Sosano.o
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 26
  • بازدیدها 867
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
ستیف Setif
شهر Setif در الجزایر برای خرابه های رومی شناخته شده است که شهر در داخل خود نگه داشته است. برخی از فرهنگ های موجود در شهر وجود دارد. Setif واقعی الجریاک است . این شهر در ارتفاع از سطح دریا واقع شده است. اما برخی از معایب وجود دارد که در شهر وجود دارد.

جاهای دیدنی الجزایر| دیدنیهای شگفت انگیز الجزایر در شمال افریقا

انجمن رمان نویسی

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : Sosano.o

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
مسجد Ketchaoua
این مسجد جاذبه گردشگری و همچنین محل عبادت در الجزایر است. این مسجد در الجزیره، پایتخت الجزایر است و در سال ۱۶۱۲ تأسیس شده است. این مسجد دارای دو مناره است . این ساختمان واقعا قدیمی است و به دلیل قدمت آن، ساختار شروع به تخریب کرده است. اداره میراث الجزایر تعمیرات مورد نیاز را آغاز کرده و بخش هایی از مسجد نیز زیباتر است.

انجمن رمان نویسی

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
تلکم Tlemcen
جایی که شما می توانید ساختمان های مورینیسم الجزایر را در تلمسن پیدا کنید. تلمسن به آینده نگاه می کند و با ساختن بزرگترین دانشگاهی که جهان تا به حال دیده است، این دانشگاه قابل توجهی در الجزایر هستند. با بسیاری از مقصد سفر “الجزایر” واقعا ارزش سفر را، اگر شما قبلا به این کشور سفر نکرده اید داراست .

انجمن رمان نویسی

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
یادبود کشته شدگان شهر الجزیره
یکی از سه جاذبه توریستی در الجزایر، یادبود جانباختگان است. این یک نقطه عطف قابل توجه است، زیرا کل مکان یک مقصد تاریخی است. این ساختار یادآور آنچه که سالها پیش در جنگ الجزایری برای استقلال اتفاق افتاده است. ساخت و ساز در سال های ۱۹۸۲ پس از نه ماه کار تکمیل شد. افتتاح این یادبود نمادین بود، زیرا در ۲۰ سالگی استقلال الجزایر انجام شد.

انجمن رمان نویسی

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
موزه ملی پیش از تاریخ و ملیت باردو
این جاذبه توریستی و موزه ملی در سال ۱۹۲۰ تأسیس شد و در پایتخت الجزایر – الجزیره قرار دارد. موزه ملی پیش از تاریخ و قوم شناسی باردو در حال تغییر به موزه ملی آثار باستانی است. بنابراین شما می توانید هر دو موزه را در یک بعد از ظهر دیدار کنید.

انجمن رمان نویسی

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
کلیسای نوتر دام آفریقا
Notre Dame d’Afrique ( کلیسای نوتر دام آفریقا ) معروف ترین جاذبه توریستی در کشور الجزایر است که معمولا توسط مسیحیان به عنوان بانوی ما از آفریقا Our Lady of Africa نامیده می شود. این مکان یک کلیسایکاتولیک رومی است و در سال ۱۸۵۸ توسط Charles Lavigerie تاسیس شد. یکی از ویژگی های Basilica، شیشه ای رنگی است که در قرن نوزدهم ایجاد شده است.

انجمن رمان نویسی

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
شهر زیبای تلمسان
شهر تلمسان دومین شهر الجزایر طبقه بندی شده، که پایتخت ایالت تلمسان میباشد و در سال ۲۰۱۲ عنوان پایتخت فرهنگ اسلامی را به خود اختصاص داده. واقع در شمال غرب الجزایر و حدود ۶۰۰ کیلومتر از به سمت غرب با شهر الجزایر پایتخت کشور فاصله دارد، در قسمت جنوبی شهر تلسمان کوه های اطلس قرار دارد، همچنین وجود موقعیت شهر بر فلات و وجود درختان زیتون و کروم اطراف شهر یک موقعیت استراتژیک خوب داده است، با وجود اینکه نزدیک دریای مدیترانه واقع شده ارتفاع شهر به ۸۰۰ متر از سطح دریا میرسد.

با وجود آنکه الجزایر دارای معادن بسیار و درآمد بالای حاصل از فروش گ*از طبیعی است، اما فاصله میان قشرهای غنی و فقیر در این کشور زیاد است. وضع صنعت و کشاورزی در الجزایر کساد است و ظرفیت چندانی برای اشتغال ایجاد نمی‌کنند. گردشگری هم بر خلاف تونس و مصر، به دلیل محافظه‌کاری و انزوای سیاسی و فرهنگی رژیم هواری بومدین در سال‌های پس از انقلاب ۱۹۶۲، به حاشیه رانده شده و نقشی در اقتصاد این کشور بازی نمی‌کند. بیکاری به ویژه در میان جوانان گسترده است و مشکل گرانی و کمبود مسکن هم از قشر متوسط تا قشرها ضعیف‌تر را تحت فشار قرار داده است.
انجمن رمان نویسی

بالا