• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

VIP هزارتایی شدنمون مبارک

ساعت تک رمان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

فاطمه تاجیکی✾

موسس سابق انجمن تک رمان
کاربر افتخاری
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2019-11-10
لایک‌ها
21,126
امتیازها
118
وب سایت
forums.taakroman.ir
کیف پول من
7,321
جشن تک رمان HSL.png
سلام به تک رمانی های گل و گلاب، حال و احوالتون چطوره؟
اسم تاپیک رو دیدید دیگه می‌دونید چخبره اما خودمم می‌گم؛ امروز هزارتایی(1k) شدیم.
سه ماه مونده به یک ساله شدن انجمن اما، ما طی این مدت کوتاه بدون هیچ تبلیغی در سایت های دیگر، کانال ها و... هزارتایی شدیم.
هرکی اومده اینجا یا از قبل مارو می‌شناخته یا از طریق سرچ ما رو پیدا کرده و به تک رمان پیوسته اینجاست که باید بگم ما با تلاش و کوشش و جو خوب انجمن رو به اینجا رسوندیم?

توی این تاپیک یه تشکر ویژه بکنم از مدیریت کل مریم جانم و معاونت کل ساریسای عزیزم که همراه من بودن و تنهام نذاشتن و توی این مدت کمکم کردن و هر دو خیلی زحمت کشیدن، از معاونت کل نسای عزیزم که از اوایل تاسیس تا به الان همراه‌ام بوده از شقایق دوست عزیزم که چندین ساله همیشه کنارم بوده هرجا بودم من رو تنها نذاشته و همیشه پشتم بوده، از طلایه دوست عزیزم که با طراحی های قشنگش ما رو همراهی کرده و همیشه کنارمون بوده و مدیران عزیزم که زیادن و نمیشه تک تک اسم برد و خصوصا، خصوصا کاربران عزیز که اگر نبودن ما توی این مدت کم به این جایگاه نمی‌رسیدیم.
از تک تک، تک رمانی ها تشکر می‌کنم ممنون که همیشه همراه ما بودید.

"به امید پیشرفت های بیشتر"

| توی جشن اولین سالگرد تک رمان با سورپرایز های ویژه می‌بینیمتون تک رمانی ها |

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : فاطمه تاجیکی✾

Maryam Ɓαησσ

مدیریت کل سایت بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-25
لایک‌ها
28,581
امتیازها
118
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
254
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام عرض میکنم خدمت همه تک رمانی های عزیز امیدوارم که عالی باشید.
اولین روزی که عضو انجمن شدم، انجمن تنها ۵۰ عضو داشت.
واقعا فکر نمیکردم روزی برسه که من برای جشن چهار رقمی شدن انجمن حضور داشته باشم.
خیلی سختی ها و زحمت ها در این راه کشیده شد که خیلی از شماها در اون شریک بودید، خیلی هاتون هنوز هستید و بودند کسانی که به هر دلیلی ما رو ترک کردن.
ممنون از همتون، ممنون از اینکه هستید، ممنون از اینکه به انجمن هویت دادید.
در یک انجمن چی به غیر از کاربرهاش اون رو میسازه؟
هیچی!

دست تک‌تک شما رو می*ب*وسم که ما رو در این راه همراهی میکنید.

اگر کم و کاستی هست به بزرگی خودتون ببخشید، تمام تلاش ما این بوده که بهترین ها رو برای شما فراهم کنیم و هنوز هم این راه رو ادامه خواهیم داد.

اگر بخوام تک‌تک نام ببرم مطمئنا میتونم اسم خیلی ها رو بیارم که در این مسیر پشت من بودن و به من کمک کردن اما دوتا از اون ها برای من سنگ تموم گذاشتن
Queen
.SARISA.

ممنون از اینکه از من حمایت کردید و با بد و خوب من ساختید، خیلی تجربه هایی کنار شما کسب کردم که شاید هیچ وقت دیگه ای نمیتونستم بهش برسم.
پرحرفی من رو ببخشید.

به امید روزی که باشیم همه و پنج رقمی شدمون رو جشن بگیریم.
Bdjjwb

.SARISA.

مدیریت کل سایت بازنشسته
کاربر ویژه تک رمان
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-01-15
لایک‌ها
25,285
امتیازها
138
کیف پول من
83
خیلی خیلی خیلی مبارکمون باشه
حسم غیر قابل توصیفه و توی کلمات نمیگنجه.
تک رمان برام ورای یه انجمن برای گذروندن اوقات فراغتمه. از جون و دل براش مایه میذارم و از هییچچ تلاشی دریغ نمیکنم و این دلیلی جز عشق و علاقه وافرم به اینجا نیست.
البته نه که منظورم باشه فقط منم که زحمت میکشم، نه اصلا!
هیچوقت یک دست صدا نداره. فقط خواستم از جانب خودم حرف بزنم. وگرنه به جرئت میگم یکی از زحمت کش ترین و وفادار ترین مدیران رو داریم. دوست دارم اینجا از تک تک مدیرا با اسم تشکر کنم؛ اما ترس از فراموش یک نفر و ایجاد دلخوری منو از این کار پشیمون کرد.
مرسی که هستین. مرسی که با همیم و این با هم بودن هرروز داره بیشتر ثمره میده.
مرسی که انقد ظالمی و در کمال دلسوزی همیشه پشتم بودی. بودنت بهترین دلگرمیه(مخاطب خاص)
مرسی که انقد مهربون و همراهی و هیچوقت هیچوقت سنگ جلوی پا نذاشتی و به خودم میبالم که با همچو تویی همکار بودم (مخاطب خاص)
))::Bdjjwb))::Bdjjwb))::Bdjjwb))::Bdjjwb))::Bdjjwb

امضا : .SARISA.

hal mony

مدیر بازنشسته + مجله نویس
مجله نویس
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-02
لایک‌ها
10,953
امتیازها
263
کیف پول من
23,859
امضا : hal mony

mahsa jodaii

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-23
لایک‌ها
4,975
امتیازها
103
کیف پول من
19
امضا : mahsa jodaii

'mobin

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-29
لایک‌ها
20,692
امتیازها
138
کیف پول من
500
وقتی من عضو شدم اینجا فقط ده نفر بود اما الان هزار نفر است ماشالله ماشالله کور بشه چشم حسود
تبریک میگم به همه مخصوصا به فاطمه عزیزم (Queen ) که خیلی زحمت کشید تو این نه ماه
واقعا فکر نمیکردم که موندگار باشم تو اینجا فکر میکردم مثل بقیه جاها فقط سر میزنم اما میدونید یه چیزی جذبم کرد به اینجا
به اینجا اومدن باعث دوست شدن با خیلیا شد از جمله فاطمه Queen و ساریسا .SARISA. و کتی KatRinA و نگار NeGムr طلا طلا=*) و... (والا زیادین:| بزنم به تخته)

امضا : 'mobin

فاطمه تاجیکی✾

موسس سابق انجمن تک رمان
کاربر افتخاری
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2019-11-10
لایک‌ها
21,126
امتیازها
118
وب سایت
forums.taakroman.ir
کیف پول من
7,321

وقتی من عضو شدم اینجا فقط ده نفر بود اما الان هزار نفر است ماشالله ماشالله کور بشه چشم حسود
تبریک میگم به همه مخصوصا به فاطمه عزیزم (Queen ) که خیلی زحمت کشید تو این نه ماه
واقعا فکر نمیکردم که موندگار باشم تو اینجا فکر میکردم مثل بقیه جاها فقط سر میزنم اما میدونید یه چیزی جذبم کرد به اینجا
به اینجا اومدن باعث دوست شدن با خیلیا شد از جمله فاطمه Queen و ساریسا .SARISA. و کتی KatRinA و نگار NeGムr طلا طلا=*) و... (والا زیادین:| بزنم به تخته)
فداتشم مهربونم انشاالله زیادترم میشیم?❤

امضا : فاطمه تاجیکی✾
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا