• مصاحبه اختصاصی رمان کاراکال میگل سانچز کلیک کنید

Usage for hash tag: وقتشه_ساکت_شی

ساعت تک رمان

1. Aedan

کتاب در حال تایپ کتاب وقتشه ساکت شی| اثر سال بلو

...گرچه او اکنون در میسوری زندگی میکند اما به نظر می رسد که تمام فکر و ذهن اش مشغول آن روزهایی است که همگی کنار هم در دارند، نظم خاصی می بخشید. ماساچوست زندگی میکردیم ظاهرا او نمیتواند شرارتی که من در حق شما مرتکب شده ام را فراموش کند. #وقتشه_ساکت_شی #سال_بلو #آرین_اسدی #بنفشه_جعفر...
  2. Aedan

...این موضوع را از حرفهای خانم داسوسا متوجه شده ام بلکه برای این که شما به عنوان یک متصدی کتابدار بازنشسته همیشه در حوزهای متفاوت دیگری و در منطقه‌ای مملو از سکوت یعنی در کتابخانه یی که با سیستم طبقه بندی دیویی اداره میشد فعال بوده اید. #وقتشه_ساکت_شی #سال_بلو #آرین_اسدی #بنفشه_جعفر...
  3. Aedan

...ها حسودی کنم، اما این فکر برای زمانی بود که بازنشستگی برایم امری اختیاری بود، اما اکنون دیگر چنین حق انتخابی برایم وجود ندارد مرگ برادرم مرا در مخمصه ی مالی بزرگی قرار داد دیگر بیش از این شما را با شرح این مسأله آزرده خاطر نمیکنم. #وقتشه_ساکت_شی #سال_بلو #آرین_اسدی #بنفشه_جعفر #انجمن_تک_رمان
  4. Aedan

...از آن بازگردانده شوم از خواب بیدار شدم، متوجه شدم که انگشت میانی ام مشکلی پیدا کرده است و به درستی عمل نمی کند. احتمالا مفصل آن از کار افتاده بود و به همین دلیل مثل حلزون پیچ خورده بود. این هم شکنجه ی دردناک دیگری در زندگی من بود. #وقتشه_ساکت_شی #سال_بلو #آرین_اسدی #بنفشه_جعفر #انجمن_تک_رمان
  5. Aedan

...نه چندان پرپشت و از لحاظ جسمی با اندامی غیر معمول و قوزی که او را تا حدی شبیه به یک شتر کرده بود، هستم. اگر توانستید آقای شامونت را در آن روزها به یاد بیاورید، پس حتما اکنون در سنین پیری باید او را ببینید که به چه وضعی در آمده است. #وقتشه_ساکت_شی #سال_بلو #آرین_اسدی #بنفشه_جعفر #انجمن_تک_رمان
  6. Aedan

...بیشتری ببخشد. او اعتقاد دارد که برای هر انسانی زندگی دوباره یی وجود دارد میگوید اگر باور نداری صبر کن تا خودت یک روز ببینی. البته آدمی مثل من که دهه ی هفتم زندگی اش را می گذراند، نمی تواند به راحتی چشماش را روی چنین مسائلی ببندد. #وقتشه_ساکت_شی #سال_بلو #آرین_اسدی #بنفشه_جعفر #انجمن_تک_رمان
  7. Aedan

...مقتدر و چیره دست معرفی مینماید در کل در هم آمیختگی رفتار شناسی و روان شناسی او را در مسیری بی دردسر قرار می دهد تا خیلی از عقایدش را در لفافه یی از عبارات چندلایه بیان نماید بدون این که از مسیر اصلی خود یعنی داستان نویسی خارج شود. #وقتشه_ساکت_شی #سال_بلو #آرین_اسدی #بنفشه_جعفر #انجمن_تک_رمان
  8. Aedan

...نویسنده شود. حتی وی در سال ۱۹۹۷ در مورد علاقه اش به نویسندگی به روزنامه ی انگلیسی گاردین گفت: از نخستین روزهای زندگی ام اعتقاد داشتم که برای نوشتن چیزهای خاصی به دنیا آمده ام به همین دلیل از سیزده سالگی به کار در این زمینه پرداختم.» #وقتشه_ساکت_شی #سال_بلو #آرین_اسدی #بنفشه_جعفر...
  9. Aedan

...تا نقش یک دشمن مهلک را در برابر من بازی کند. تمام مدتی که نقش یک همراه و دوست صمیمی و ارزشمند را برایم بازی میکرد در اصل خیال داشت تا مرا هم چون پرنده یی در قفس قربه کند تا زمان مناسب برای خوردن اش فرا برسد. سال بلو (۱۰) ژوئن ۱۹۱۵ ۵ آوریل (۲۰۰۵) #وقتشه_ساکت_شی #سال_بلو #آرین_اسدی #بنفشه_جعفر
بالا