• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

Usage for hash tag: فروغ_فرخزاد

ساعت تک رمان

1. Melina.N

درحال ویراستاری رمان آتشگرگیتی | اثر ملینا نامور کاربر انجمن تک رمان

مقدمه: ب*وسه از ل*ب‌های تو بر لبان مرده‌ام جان می‌دهد. #فروغ_فرخزاد #آتشگر_گیتی #ملینا_مدیا #انجمن_تک_رمان
  2. Saba.N

متفرقه شعر_طوری| انجمن تک رمان

#شعر_طوری💛 ‌ وقتی که دیدم زندگی من دیگر چیزی نبود هیچ چیز بجر تیک تاک ساعت دیواری آنگاه دانستم که باید، باید، باید دیوانه وار دوست بدارم. #فروغ_فرخزاد #انجمن_تک_رمان #اموزش_نویسندگی #معرفی_کتاب #کتابخوانی #شعر_طوری #شعر_تایم
  3. MAHTA☽︎

کامل شده رمان آخرین شبگیر| مهدیه سیف‌الهی کاربر انجمن تک‌رمان

...خورشید! دیگه نمیاد. گفتم و این بار به پهنای صورت برای گرشا و روشنای عزیزم اشک‌ ریختم که قربانی تصمیمات ابلهانه‌ی مثلا مادرانه‌ی من شده بودند. دخترک بی‌نوایم؛ گرشای بیچاره!‌من چه کردم با شما؟ **** پ.ن: در حفره‌هاي شب شب بي‌پايان او آن پرنده شايد مي‌گريد بر بام يك ستاره سرگردان #فروغ_فرخزاد
  4. Ghasam.H

همگانی ★شب هـــای محــــال★

میشنیدم نیمه شب در خواب های های گریه‌هایش را در صدایم گوش می‌کردم درد سیال صدایش را شرمگین می‌خواندمش بر خویش از چه رو بیهوده گریانی در میان گریه می‌نالید دوستش دارم! نمیدانی؟ #فروغ_فرخزاد
  5. .SARISA.

اشعار فروغ فرخزاد♡

محو شد در جنگل انبوه تاریکی چون رگ نوری طنین آشنای من قطره اشکی هم نیفشاند آسمان تار از نگاه خسته ابری به پای من من گل پژمرده‌ای هستم چشم‌هایم چشمه خشک کویر غم تشنه یک ب*وسه خورشید تشنه یک قطره شبنم. #فروغ_فرخزاد
  6. .SARISA.

اشعار فروغ فرخزاد♡

آسان‌تر نگاهم کن ، من تا عشق بیشتر نخواندم #فروغ_فرخزاد
  7. .SARISA.

اشعار فروغ فرخزاد♡

وقتی که زندگی من هیچ چیز نبود هیچ چیز به جز تیک تاک ساعت دیواری دریافتم باید، باید، باید دیوانه وار دوست بدارم #فروغ_فرخزاد
  8. .SARISA.

اشعار فروغ فرخزاد♡

آرزویی است مرا در دل که روان سوزد و جان کاهد هر دم آن مرد هوسران را با غم و اشک و فغان خواهد بخدا در دل و جانم نيست هيچ جز حسرت ديدارش سوختم از غم و کی باشد غم من مايه آزارش #فروغ_فرخزاد
  9. .SARISA.

اشعار فروغ فرخزاد♡

ناگهان در خانه می‌پیچد صدای در سوی در گویی ز شادی می‌گشایم پر اوست، آری، اوست آه ای شهزاده، ای محبوب رویایی نیمه شبها خواب می‌دیدم که می‌آیی #فروغ_فرخزاد
  10. .SARISA.

اشعار فروغ فرخزاد♡

من از تو میمردم اما تو زندگانی من بودی ... تو با من می‌رفتی تو در من می‌خواندی وقتی که من خیابان‌ها را، بی هیچ مقصدی می‌پیمودم تو با من میرفتی تو در من میخواندی... #فروغ_فرخزاد
بالا