• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

Usage for hash tag: پارت35

ساعت تک رمان

1. Saba.N

حرفه‌ای رمان مختوم به تو | صبا نصیری @Saba.N نویسنده انجمن تک رمان

#پارت35 #مختوم_به_تو *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! *** #مختوم_به_تو #رمان_مختوم_به_تو🦋 #انجمن_تک_رمان #صبا_نصیری #برای_دیگری #رمان_برای_دیگری
  2. .امیـر والا؏.

کامل شده رمان مستعمره | امـیر والا؏ کاربر انجمن تک رمان

#پارت35 کلافه طول و عرض اتاقم را طی می‌کنم. خاک بر سر من! نه یک بار و دوبار و سه بار... بلکه همه عمر و برای همیشه. ان شلاق کوفتی را در کدام کشو گذاشتم؟ اگر عماد می‌فهمید به وسایلش دست زده‌ام من را می‌کشت. دهانم تلخ و گس شده... . عماد از ظهر که رفت تا همین دو ساعت پیش نیامد و در اتاقش در...
  3. .امیـر والا؏.

کامل شده رمان موقعیت صفر | زینب گرگین کاربر انجمن تک رمان

#پارت35 " یاس" ضربان قلبم را می شمارم... زیادی کند است! انگار خسته شده. حق دارد؛ من هم خسته ام... اهسته لای پلکم رو باز می کنم و به اون صندلی اهنی مزخرف نگاه می ندازم. اب دَهانم به سختی پایین می رود و ان سنگ تیره ی لعنتی که در گلویم گیر کرده لحظه به لحظه بزرگ تر می شود. خود کشی گناه بزرگیست؟...
  4. Saba.N

کامل شده رمان واژگون | @Saba.N (صبا نصیری) کاربر انجمن تک رمان

هُوالحق! #پارت35 #واژگون #صبا_نصیری #انجمن_تک_رمان *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! ***
  5. .امیـر والا؏.

کامل شده در حاکمیت شیطان |𝒁𝒆𝒚𝒏𝒂𝒃 کاربر انجمن تک رمان

#شهرزاد با اخم ناشی از کار صبح شرف از اتاق بیرون امدم. معلوم نیست این زن و مرد دیونه کی می خوان برن.بهتره عصر یه سر برم تا پیش طلعت (زن اول خان و خاله شهرزاد )اون فقط از پس این افریته بر میاد.همین که قدم توی سالن گذاشتم شایراد رو دیدم که خیلی محکم و متین با همون اخمهای همیشگی جذاب و پر ابهتش از...
بالا