• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

Usage for hash tag: پارت32

ساعت تک رمان

1. .امیـر والا؏.

حرفه‌ای میقات| امیروالا کاربر انجمن تک رمان

*** #پارت32 سرم محکم می‌کوبد؛ دارد می‌ترکد! چشم هایم دو کاسه ی خون شده و دنیای صورتی و فانتزی ام، با تلخی حقایق دریده شده. فی‌الواقع، جز درد و ترس هیچ چیز را حس نمی‌کنم. جهان، تار و مشکیست... دلم آ*غ*و*ش امن و آشنای بابا و نگاه نگران مادر را می‌خواهد. دلم گرمای خانه و محبت جمع کوچکمان را می‌خواهد...
  2. Saba.N

حرفه‌ای رمان مختوم به تو | صبا نصیری @Saba.N نویسنده انجمن تک رمان

#پارت32 #مختوم_به_تو *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! *** #مختوم_به_تو #انجمن_تک‌_رمان #صبا_نصیری
  3. .امیـر والا؏.

کامل شده رمان مستعمره | امـیر والا؏ کاربر انجمن تک رمان

#پارت32 ناباور و مبهوت به عماد خیره می‌شوم شاید از میان حرف هایش چیز دیگری دستگیرم به شود اما فقط پر از حرص به صدرا خیره است. نگاهم به طرف صدرا می‌چرخد و قیافه ی پر غضبش زیاد دلنشین نیست. با اخم های قفل شده و دست های مشت به هم خیره اند. با چشم هایشان دوئل گذاشته اند و من هنوز در شوکم که عماد...
  4. .امیـر والا؏.

کامل شده رمان کوتاه سناريوی جایگزین | امـیر والا؏ کاربر انجمن تک رمان

#پارت32 این نقشه بوی خون گرفته! از دور به ساختمان متروکه کارخانه، که نیمه مخروبه است خیره می‌شوم و دست در جیب می‌برم. - دستور چیه اقا؟ نیم نگاهی به یزدان و ریس ادم‌هایش می‌اندازم. چشم تنگ می‌کنم و تیپ سر تا پا مشکی‌اش را از نظر می‌گذرانم: - با کلانتری هماهنگ کردین که اگه گزارشی چیزی رد کردن...
  5. .امیـر والا؏.

کامل شده رمان موقعیت صفر | زینب گرگین کاربر انجمن تک رمان

#پارت32 " یاس" لرز... لرز برای یک لحظه حال من است! چیزی مانند جنگ جهانی درونم در حال وقوع است و برای اولین بار انقدر ترسیده ام که گریه ام گرفته. دستم را به پایه تخت می بندد و محکم می کند. قیافه اش بیش از حد جدی است و این یعنی دیگر حال و حوصله حرص دادن از طریق صبرش را ندارد. نگاهی به پاهایی که...
بالا