• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

Usage for hash tag: ونیس_امیر_خانی

ساعت تک رمان

1. آفتــابــ گــردوݩ

کامل شده به وقت عاشقی | علی برادر خدام خسروشاهی و venis کاربر انجمن تک رمان

مگر شیرین‌تر از این لحظه هم هست؟ لحظه‌ی شیرین پیوند قلب‌های‌مان! به حتم لحظه‌ای شیرین‌تر از وقتی که دستان‌مان قفل هم است و نگاهمان خیره‌ی یکدیگر! #انجمن_تک_رمان #ونیس_امیر_خانی #به_وقت_عاشقی
  2. آفتــابــ گــردوݩ

من بی‌تو هیچم! تو هم عشقم را داری، هم قلبم را! تو هم روحم را داری، هم جسمم را! خلاصه بگویم: تمام من برای تو هست! #انجمن_تک_رمان #ونیس_امیر_خانی #سلیله_سودا_زده
  3. آفتــابــ گــردوݩ

قلبم دست تو ست! چون عشقم سهم توست! ولی چه حیف که تو نه قلبی می‌بینی! و نه عشقی می‌بینی! #انجمن_تک_رمان #ونیس_امیر_خانی #به_وقت_عاشقی
  4. آفتــابــ گــردوݩ

بگو! به من بگو که قلبت برایم می‌تپد! بگو! بگو که تو هم برای دیدنم لحظه شماری می‌کنی! بگو بگو که دوستم داری! بگو که تو هم دیوانه‌ام هستی! بس است! صبرم لبریز شد! بگو «دوست دارم» #انجمن_تک_رمان #ونیس_امیر_خانی #به_وقت_عاشقی
  5. آفتــابــ گــردوݩ

دیگر نمی‌دانم که چگونه بگویم «دوستت دارم» چگونه بگویم عاشقت هستم؟ جانم به ل*ب آمده است! چرا این عاشق را که قلبش برای تو می‌تپد را نمی‌بینی؟ #انجمن_تک_رمان #ونیس_امیر_خانی #به_وقت_عاشقی
  6. آفتــابــ گــردوݩ

عشق، عجیب است! به خاطر عشق، حاضری از خودت و غرورت بگذری! عشق! همان چیزی‌ست که باعث می‌شود، کسی به اسم معشوق را بر خودت ترجیح دهی! #انجمن_تک_رمان #ونیس_امیر_خانی #به_وقت_عاشقی
  7. آفتــابــ گــردوݩ

وقت عاشقی‌ست! عاشقی در این وقت، قلبش برایت می‌تپد! کاش چشم‌هایت را باز کنی و این عاشق را ببینی! #انجمن_تک_رمان #ونیس_امیر_خانی #به_وقت_عاشقی
  8. آفتــابــ گــردوݩ

وقت عاشقی شد! از خودم گذشتم! کوله‌‌‌ای غم بر دوشم گذاشتم؛ ولی خودم را جا گذاشتم! فقط قلبم را در دست گرفتم! چون تو در قلبم بودی! و چه چیزی یا چه کسی از تو مهم‌تر؟ #انجمن_تک_رمان #ونیس_امیر_خانی #به_وقت_عاشقی
  9. آفتــابــ گــردوݩ

قبل از دیدنت نمی‌دانستم عشق چیست؛ ولی تا دیدمت، عشق را به چشم خود دیدم! از خودم پرسیدم عشق چیست؟ ناگهان چهره‌ی تو جلوی چشم‌هایم پدید آمد! #انجمن_تک_رمان #ونیس_امیر_خانی #به_وقت_عاشقی
  10. آفتــابــ گــردوݩ

عشق کلمه‌ی عجیبی‌ست! فقط یک کلمه است؛ ولی نماینده‌ی تمام احساسات است! عشق! کلمه‌ای که وسعتش به بزرگی دریاست! ولی عشق، توصیف کننده‌ی تو هست! #انجمن_تک_رمان #ونیس_امیر_خانی #به_وقت_عاشقی
بالا