• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

Usage for hash tag: پارت۴

ساعت تک رمان

1. maee.lei

درحال تایپ رمان رهایی | اثر مائده m کاربر انجمن تک رمان

#پارت۴ گارسون که مارو می‌شناخت اومد سمتمون: - سلام خوش اومدین، همون همیشگی؟ با لبخند بهش نگاه کردم که رهام گفت: - سلام ممنون؛ بله همیشگی. لبخندی زد و به نشانه احترام کمی خم شد بعد رفت تا سفارش آیس‌پک شکلاتی من و میلک شیک توت فرنگی رهام رو بیاره، همیشه همین رو می‌خوریم. گوشیم رو درآوردم و بعد از...
  2. Paryzad

درحال تایپ رمان جان | اثر paryzad کاربر انجمن تک رمان

#پارت۴ بدون اینکه لباسم رو در بیارم، به قول مامان خودم رو مثل گونی سیب زمینی جوری انداختم رو تخت که بنده خدا صدای نالش دراومد و دو تا فحشم تنگش داد! اگه بخوام خوش‌بین باشم، مامان فقط خواسته این حرکتم رو به گونی سیب زمینی تشبیه کنه و اصلاً منظورش هیکل تپلم نیست... دارم مثل خر زر می‌زنم؛ دقیقاً...
  3. ملیکا توسلی

درحال تایپ رمان دنیای جادوگران|اثر ملیکا توسلی کاربر انجمن تک رمان

پارت_۴ جونور محافظ تیارا با خوشحالی به سمت دیلان و یلدا رفت، با آنها دست داد و خودش را معرفی کرد: _سلام از آشنایی تون خوشبختم، من تیارا هستم اهل کهگیلویه و بویراحمد هستم و اینم آلماست اونم اهل... کنجکاوانه سرش به سمتم چرخاند و پرسید: _ راستی آلما تو اهل کجایی؟ لبخند زدم و جواب دادم: _...
بالا