جدیدترین‌ها

خوش آمدید به انجمن رمان نویسی | تک رمان

هم‌اکنون به خانواده بزرگ تک رمان بپیوندید و از امتیازات رایگان آن استفاده کنید. " تک رمان مکانی برای درخشش شما عزیزان "

Usage for hash tag: رمان_سیب_های_کال

1. پارسا تاجیک

💎اختصاصی رمان سیب های کال|~پارسا تاجیک~ کاربر انجمن تک رمان

...خوردم. نامی کنارم روی زمین نشست، چشمهاش توی تاریک و روشن راهرو برق عجیبی داشت. زبونم لال شده بود، ترسِ از دست دادنِ مهران مشاعرم رو از کار انداخته بود: -پاشو، الان وقت غش کردن نیست. ل*ب*هام چند بار باز و بسته شد ولی صدایی بیرون نمی اومد: -مهران به هوش اومده، باید بریم بیمارستان. #رمان_سیب_های_کال
  2. پارسا تاجیک

...آدمی بزرگ می‌شود آن هنگام که یاد می‌گیرد خوب باشد بدون توقع و مهربانی کند بدون منت، که برای همه خوب بخواهد و آرامش جهان هیچ‌کس را به هم نریزد. آن هنگام که از جهان، چیز زیادی نخواهد، فقط بخواهد در جوار دلخوشی‌های کوچک و ساده‌ای که دارد، آرام باشد... آدمی بزرگ می‌شود اما به مرور...
  3. پارسا تاجیک

*** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! *** خواب‌هایم بوی تن تو را می‌دهند نکند آن دورترها نیمه ‌شب در آغوشم می‌گیری؟! فدریکو_گارسیا_لورکا #رمان_سیب_های_کال
  4. پارسا تاجیک

...که روزهای خوب خواهند رسید، و می‌دانیم که پس از این تاریکی "آفتاب" انتظار ما را می‌کشد. روزهای خوب که رسیدند؛ باهم جشن آ*غ*و*ش و لبخند می‌گیریم... و کاش کسی از ما کم نشده‌باشد! در خانه بمانید که کم نشویم، در خانه بمانید که سبز بمانیم...🌱 در خانه بمانید... نرگس_صرافیان_طوفان #رمان_سیب_های_کال
  5. پارسا تاجیک

...بشود یا نه؛ روزی می‌رسد که دلت برای هیچ‌کس به اندازه‌ی من تنگ نخواهد شد... برای نگاه کردنم، خندیدنم و حتی اذیت کردنم ، برای تمام لحظاتی که در کنارم داشتی... روزی خواهد رسید که در حسرت تکرار دوباره ی من خواهی بود، می‌دانم روزی که نباشم؛ هیچ‌کس تکرار من نخواهد شد... بهومیل_هرابال...
  6. پارسا تاجیک

...کار سرم ریخته... اول باید خورشید را به آسمان سوزن کنم و بعد منت ماه را بکشم تا به شب برگردد، سپس بادها را هل بدهم تا دوباره وزیدن بگیرند... و آنقدر با گل‌ها حرف بزنم تا به یاد آورند روزی زیبا بوده‌اند... بعد از تو این دنیا یک دنیا کار دارد تا دوباره دنیا شود. ایلهان_برک #رمان_سیب_های_کال
  7. پارسا تاجیک

*** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! *** #رمان_سیب_های_کال
  8. پارسا تاجیک

*** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! *** #رمان_سیب_های_کال
  9. پارسا تاجیک

*** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! *** #رمان_سیب_های_کال و هر روز صبح به تو مى‌گويم من از آنِ توأم... غاده السمان
  10. پارسا تاجیک

بالا پایین